филтер вентил за контрола на

Вие сте тука: Насловна -> производи -> филтрација компоненти -> филтер вентил за контрола на
Ние сме техничко Taiwan филтер вентил за контрола на производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
  • филтер вентил за контрола на - F20/F40/F60


модел: F20/F40/F60
филтер вентил за контрола на
автоматска контрола вентил

rotek автоматска контрола вентили типична апликации
  • цврстина отстранување
  • јаглерод филтрација
  • суспендирани цврсти материи отстранување
  • железо, манган & водород сулфид отстранување
  • Арсен отстранување
  • нитрат отстранување
  • неутрализација филтри
Спецификации

модел

f20

f40

f60

материјал

FRP

месинг

месинг

врска

1"

1.5"

2"

основа

2.5"

4"

4"

rinser od

1.05"

1.9"

2.375"

мозоци od

1"

1"

2"

саламура od

3/8"

1/2"

1"

услуга тек(Акумулаторот)

19.5

49

98

пена(Акумулаторот)

17

49

100

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

филтер вентил за контрола на

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano